piątek, 16 listopada 2012

Co sprzedawać na allegro żeby to sie opłacało?

Witam

           W tym poście przybliżę Państwu jeden z największych problemów i pytań jakie stoją przed młodym przedsiębiorcą, który chce sprzedawać na allegro. Co mam sprzedawać? Na czym mogę zarobić?  Patrząc na szeroką konkurencje faktycznie można załamać ręce i powiedzieć i tak mi się nie uda- nic bardziej błędnego. Wszystko zależny od Ciebie twojej kreatywności i oczywiście pomysłu.
           Na początku zastanów się na czym się znasz lub co lubisz robić jakie masz zainteresowania.Jeśli znajdziesz  wśród nich coś co Cię inspiruje poszukaj produktów, które mógłbyś tak sprzedawać połączysz wtedy przyjemne z pożytecznym.
            Jeśli nie znajdziesz takiego produktu to robisz prosty trik - wchodzisz na allegro.pl i wybierasz sobie kategorie które Cię interesują a następnie ustawiasz je sobie wg. ofert i patrzysz co sprzedają  inni. Wybierasz produkty które są dla ciebie osiągalne cenowo i robisz sobie bazę produktów chodliwych.
            Jeśli już będziemy mieli gotowa bazę przychodzi jeden z najtrudniejszych momentów gdzie mam kupić te produkty po lepszej cenie ? To dowiesz się w następnym moim poście .

Pozdrawiam

JanuszBrak komentarzy:

Prześlij komentarz